Nabízíme k prodeji

Chalupa Staré Hvězdlice

Lokalita:

Staré Hvězdlice
Rodinný dům
Počet místností: 2+kk
Celková plocha: 183 m2
Cena: 1.275.000 Kč vč provize

Prodej rodinného domu/chalupy ve Starých Hvězdlicích

PRODÁNO

Exkluzivně nabízíme k prodeji klasický venkovský rodinný dům – chalupu (v KN vedeno jako rod. rekreace) v klidné lokalitě v obci Staré Hvězdlice.

Jedná se o řadový, koncový dům o dispozici 2+kk (obytná část) + průjezdná stodola, hospodářské přístavky, dílna a menší dvorek o celkové výměře 183 m2.

Obytnou část tvoří průchozí chodba se vstupem do obývacího pokoje z jedné strany, z druhé strany potom do obytné kuchyně s jídelním koutem. Součástí obytné části je i koupelna s WC. Průjezdná stodola s velkými vraty slouží jako garáž. Hospodářské místnosti vč. menší terasy jsou přístupné z uzavřeného dvorku za domem. Nepodsklepeno, pod sedlovou střechou v podkroví je zatím velká nevyužitá půda.

IS: elektřina, plyn, voda, odpad do septiku – v obci není kanalizace. Vytápění: el. přímotopy, kamna. Po menších úpravách ideální pro chalupaření i k trvalému bydlení.

Průkaz energetické náročnosti zatím nebyl vypracovaný, z toho důvodu uvádíme třídu energetické náročnosti G. Financování hypotečním úvěrem zajistíme zdarma prostřednictvím našeho finančního poradce, experta na hypoteční úvěry.

Staré Hvězdlice jsou součástí městysu Hvězdlice, nachází se nedaleko okresního města Vyškov.

Přestože se městys Hvězdlice nenachází ve vinařské „spádové“ oblasti, je obydlen lidmi s veselou náturou a chutí se scházet při jakékoli příležitosti. (citováno z http://www.hvezdlice.cz)

 

Fotogalerie: