Nabízíme k prodeji

Rodinný dům Vlasatice

Lokalita:

Vlasatice
Rodinný dům
Počet místností: 3+kk
Celková plocha: 402 m2
Cena:
R E Z E R V A C E
Prodej samostatně stojící novostavby přízemního RD o velikosti 3+kk v klidné ulici obce Vlasatice.
Dům je vystavěn z tvárnic PORFIX (+ zateplení fasády EPS 100), sedlová střecha je tvořena pálenou krytinou, okna jsou plastová. V domě se nachází 3 neprůchozí pokoje (obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyňským koutem o celkové výměře 39 m2, ložnice 14 m2 a menší pokoj 10 m2), dále předsíň, chodba, koupelna a WC. Z obývacího pokoje vede francouzským oknem vstup na zastřešenou nárožní terasu a dále na další „budoucí“ terasu s přístupem do zahrady. Nad celou obytnou plochou je půdní úložný prostor. Před domem na vlastním pozemku je místo pro 2 parkovací stání. Zahrada za domem končí u potoka Miroslavka. Nemovitost je napojena na elektřinu, plyn (topení a ohřev vody), obecní vodovod a kanalizaci. Dle průkazu energetické náročnosti budovy je dům zařazen do třídy B – velmi úsporná. Výměra pozemku je 402 m2, zastavěná plocha domu 107 m2.

Dům se prodává ve stavu bez interiérového vybavení s tím, že finální podobu si zajistí nový majitel podle vlastních představ. Prohlídky jsou možné po dohodě i o víkendu.

Vlasatice – malá zemědělská obec (počet obyvatel 963), vzdálená 7 km od Pohořelic a 33 km od Brna. V obci je Obecní úřad, pošta, mateřská i základní škola, obchod se smíšeným zbožím, pohostinství, stavebniny, zemědělský podnik a několik drobných živnostenských provozoven. Zdravotní zařízení a ostatní úřady se nacházejí v Pohořelicích.  

 

Fotogalerie: